Sosyal Medya

Twitter Güncellemeleri Daha Fazla Kullanıcı Sorgusuna Hizmet Veren Gizlilik Yardım Kaynakları

Heyecan onun güncellenmiş bir sürümünü başlattı Gizlilik Yardım kaynakları kendi verilerine, gizlilik ve platform üzerinde güvenlik seçenekleri hakkında gerekli bilgilerin daha iyi bağlantı kullanıcıları için.

Burada görebileceğiniz gibi, yeni gizlilik yardım kılavuzu sizi veri kullanımı, reklam tercihleri, saldırıya uğramış hesaplar ve gizlilik ayarlarınız hakkındaki bilgilere hızlı bir şekilde bağlayabilir.

Her bölüme dokunduğunuzda sizi bir dizi ortak sorgu alanına götürür ve sizi her birindeki ilgili Yardım merkezine ve politika listelerine bağlar.

Bu, ihtiyacınız olan yanıtları daha hızlı bulmanızı kolaylaştırabilir ve çeşitli unsurların daha iyi anlaşılmasını sağlayabilir.

Güncellenen listeler , Aralık 2019’da başlatılan Twitter Gizlilik Merkezi ile birlikte çalışır . Kombinasyon halinde, bu araçlar, insanların platformu kullanarak neyi kabul ettiklerini ve her bir öğe üzerindeki kontrollerini tam olarak anlamaları için daha fazla kapasite sağlar. Artan veri kontrollerine ve kötüye kullanımdan korumaya yönelik daha geniş geçişlerin ortasında giderek daha önemli hale geliyor.

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir