Sosyal Medya

Twitter, DM Kullanıcı Adı Arama Araçlarını Android’de Başlattı, Mesaj Metnine Göre Arama Seçeneği İşaretleri Geliyor

Uzun zaman oldu, ancak Twitter nihayet DM arama çubuğunu Android’e ekledi ve 2019’dan beri DM’leri kullanıcı adına göre arama seçeneğine sahip olan iOS ile aynı hizaya getirdi .

Son noktanın – kullanıcı adına göre arama yararlı olsa da, Twitter DM aramasında gerçekten yararlı olan şey, mesaj içeriğiyle arama yapabilmektir. Hangi Twitter şimdi geliyor diyor.

Twitter, DM arama kapasitesini tam olarak genişletmek istediğinde, söylemedi, ancak bu, Twitter’ın bir süredir üzerinde çalıştığı bir şeydir ve birçok kullanıcı, geçmiş mesajlarını tarayabilmek için daha fazla seçenek aramaktadır. belirli tartışmalar ve içerik bulun.

Ocak ayında Twitter , DM’leri nasıl iyileştirebileceğine baktığını belirtti ve kamuya açık yorumlar çağrısında bulunurken, Mart ayında Debugger , Twitter’ın güncellenmiş DM deneyimini Mayıs ayında başlatmayı planladığını bildirdi. Bugünün yorumları göz önüne alındığında, bu pek olası görünmüyor – ama yine de, açıkça, bu Twitter’ın geliştirmekte olduğu bir şey ve daha yeni ürün ve özellik lansmanlarının oranı göz önüne alındığında, çok yakında gelebilir.

Twitter geçmişte, paylaşılan medya ve bağlantılar için belirli bir DM dizisinde arama yapmak gibi daha gelişmiş arama özelliklerini denedi . Ancak mesaj metnini arama kapasitesi tamamen farklı bir düzeydir ve bu, Twitter’ın DM araçlarını daha işlevsel hale getirebilir ve kullanıcıların birincil iletişim seçeneği olarak DM’leri tercih etmeleri için daha fazla teşvik sağlayabilir.

Twitter müşteri hizmetleri çabalarınız için de değerli bir katkı olabilir.

DM’leri daha hızlı sıralama kapasitesi, DM yanıtınızı düzene sokmanıza olanak sağlayabilir – örneğin, belirli bir anahtar kelime veya terime göre bir ürün hakkında belirli bir soru soran tüm kullanıcıları arayabilir ve ardından hepsine alakalı bilgiler verebilirsiniz. güncellemeler elinize geçtikçe.

Henüz potansiyel DM güncellemesiyle ilgili Twitter’dan belirli bir zaman çizelgesi yok, ancak herhangi bir ilerleme hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir