Sosyal Medya

TikTok, Pazarlama İpuçları ve İçgörüler Sağlamak İçin ‘Küçük Biz Blok Partisi’ Etkinlik Serisini Duyurdu

TikTok, ABD’deki küçük işletmelerin , işletme sahiplerini ve TikTok uzmanlarını bir araya getirecek, ülke çapında, 20 etkinliklik bir sanal atölye serisi olan ‘ Küçük Biz Blok Partisi ‘ dediği şeyi yürüterek promosyonları için platformunu en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olmak istiyor. , bilgileri, ipuçlarını ve içgörüleri paylaşmak için.

TikTok tarafından açıklandığı gibi :

“Her büyüklükteki işletme, yeni kitlelere ulaşmak ve işlerini genişletmek için TikTok topluluğunun büyüsünü kullanıyor – ister bir başlangıç, ister ikonik bir yerel marka olsun. Amacımız, Amerika’daki her işletme sahibine en büyük markalar ve en büyük markalarla aynı fırsatları sunmaktır. hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak için.”

TikTok, ABD genelinde 5 Ağustos’tan 18 Kasım’a kadar 20 Small Biz Block Party etkinliği planladı.

Etkinliklerin her biri bir saat sürecek ve tüm küçük işletme sahipleri ve ekipleri katılmaya davet ediliyor – ancak Small Biz Block Party sitesi aracılığıyla LCV’ye ihtiyacınız var .

Her oturumda TikTok çalışanları ve pazarlama uzmanları yer alacak ve platformdan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağına dair görüşlerini paylaşacak olan ‘ memleket TikTok kahramanları’ da yer alacak.

TikTok pazarlamasına en iyi nasıl yaklaşılacağına dair daha fazla fikir edinmek için iyi bir fırsat olabilir ve uygulama güçlenmeye devam ederken , kesinlikle her dijital pazarlama stratejisi için bir düşünce haline geldi.

İlk Block Party oturumu, 5 Ağustos’ta Main Street America tarafından ortaklaşa düzenlenen bir etkinlikle başlıyor .

Sen oturumları yapılacaktır zaman ve nerede hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz burada .

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir