Sosyal Medya

Snapchat, Asya ve Pasifik Adalı Miras Ayını Desteklemek İçin Yeni Lensler ve Çıkartmalar Ekliyor

Snapchat, kullanıcıların Pasifik Adalı Desi Amerikan (APIDA) Miras Ayını kutlamalarına yardımcı olmak için temalı Lensler, yeni çıkartmalar ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı yeni yaratıcı araçlar ekledi .

Snapchat tarafından açıklandığı gibi :

“APIDA deneyimlerinin çeşitliliğini onurlandırmak için Jiqai Wang , Badal Patel ve Rachel Newman dahil olmak üzere bir dizi APIDA kreatifiyle birlikte çalışarak Snapchat kullanıcılarını iyileştirmek ve onları kendilerini ve kendilerini ifade etmeye teşvik etmek için bir dizi” Ben APIDA “Lensi geliştirdik. Ayrıca Snapchat kullanıcılarının, APIDA topluluğunu oluşturan birçok ülke, dil ve kültürdeki miraslarını kutlamalarına olanak sağlamak için ek Lensler, Filtreler ve APIDA Gurur Çıkartma Paketi de yayınlıyoruz. “

Asya ve Pasifik Adalı Miras Ayı şu anda yolunda gidiyor ve Snapchat, kullanıcılarına desteklerini paylaşmaları için daha fazla yol sağlamaya çalışıyor – bu, çeşitli bölgelerde Asyalı topluluklara yönelik ırk temelli şiddetteki artış göz önüne alındığında bu yıl özellikle önemli .

Nitekim Snapchat, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının etkinliği nasıl duyurmayı planladıklarına ve markaların API topluluğuna desteklerini göstermek için nasıl göründüklerine dair beklentilerine ilişkin bazı yeni araştırmaları paylaştı .

Snapchat, daha fazla topluluk desteğini ve anlayışı kolaylaştırmak amacıyla bu öğeye daha fazla odaklanmaya isteklidir.

Bu aynı zamanda “Ben Olduğum Gibi” adlı yeni Snap Orijinal Serisinin lansmanını da içerecek :

“… klişelere meydan okumak ve yıkmak, süregelen ayrımcılık, nefret suçları ve terörizmi ele almak ve aynı zamanda Asya-Amerikan halkının bugün sahip olduğu çeşitli deneyimlere ışık tutmak ve kutlamak amacıyla Asyalı Amerikalılar hakkında bir birinci şahıs dizisi.”

Bu, daha geniş topluluğumuza destek göstermede ve yanlış yönlendirilmiş endişeler nedeniyle hedef alınabilecek API insanlarıyla dayanışma konusunda herkes için önemli bir husustur. Bu büyük bir şey gibi görünmeyebilir – bir çıkartma eklemek veya destek olarak bir Lens kullanmak – ama bu, tanıdığınız birinin bu bağlantıya sahip olduğunu hissetmek için görmesi gereken şey olabilir.

Dikkate almaya ve elinizden geldiğince destek göstermeye değer.

Bu Snapcode’ları tarayarak bu yeni Lensleri ekleyebilirsiniz:

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir