Sosyal Medya

LinkedIn, Hizmet Listeleri Ekleyen Profiller İçin İncelemeler ve Derecelendirmeler Ekler

LinkedIn, profesyonel hizmet listelerine, LinkedIn profil ayrıntılarınızda profesyonel becerilerinizin kalitesini vurgulamanın başka bir yolunu sağlayacak yeni bir inceleme öğesi ekliyor . 

İlk olarak 2019’da başlatılan LinkedIn’in Hizmetler listeleri  , serbest çalışanların ve KOBİ’lerin  sağladıkları hizmetleri LinkedIn profillerinde listelemelerine ve arama sonuçlarında aynı şekilde bulunmalarına olanak tanır .

Şimdi, buna ek bir tamamlayıcı olarak, geçmiş müşteriler ve müşteriler, listelemelerinizde görüntülenebilecek çalışmanız hakkında incelemeler bırakabilecekler.

Sosyal medya uzmanı Matt Navarra tarafından paylaşılan bu örnekte görebileceğiniz gibi , artık uygun LinkedIn profillerinde yeni bir ‘İncelemeler’ bölümü görünür durumda. 

As LinkedIn  açıklıyor:

“LinkedIn’de bir hizmet sağlayıcı olarak artık yorumları alabileceğinizi ve görüntüleyebileceğinizi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Geçmişteki müşterilerden aldığınız yorumları görmek veya yorumlarınızı yönetmek için Hizmet Sayfanıza gitmeniz yeterli. Hizmet Sayfanızda herhangi bir inceleme aldıysanız, inceleme davetleri göndererek incelemeleri artırmaya başladığınızdan emin olun.”

Hizmetleri LinkedIn profillerinde etkinleştirmiş olanlara , özelliğin ilk lansmanının bir parçası olarak önceki müşterilerden inceleme talep etmeleri için 2 0 kredi verilecektir .

Çoğu durumda, son derece faydalı bir ekleme olmalıdır – ancak herhangi bir inceleme aracında olduğu gibi, herhangi bir nedenle size zarar vermek isteyen, ayrıca tasarlanmış eleştirel yorumlar ve yorumlar bırakabilen kişilerle kötüye kullanılma riski de vardır. profesyonel duruşunuzu zedelemek için.

Yararlı bir şekilde, incelemelerin nasıl görüntüleneceğini kontrol etmek için bir dizi yönetim seçeneğine de sahip olacaksınız, ayrıca isterseniz incelemeleri tamamen kapatabilirsiniz .

Genel olarak, iyi bir ekleme gibi görünüyor ve müşteri incelemeleri önemli ölçüde daha fazla güvence ve potansiyel müşteriler için rehberlik sağlıyor, Hizmet listeleriniz aracılığıyla daha fazla iş güvence altına alma konusunda büyük bir yardımcı olabilir.

LinkedIn hizmet incelemeleri şu anda yalnızca masaüstünde görüntülenebilir ve gelecekte daha da genişletilmesi planlanmaktadır.

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir