Sosyal Medya

Instagram, Insider Dergisi’nin Yaz Baskısını ‘Yaratıcı Haftası’na denk gelecek şekilde yayınladı

Bu hafta Instagram, neler olduğu, neler olduğu ve nasıl olduğu hakkında daha fazla perspektif sağlamaya yardımcı olmak için yeni ortaya çıkan içerik oluşturucular, markalar, Instagram çalışanları ve daha fazlasıyla bir dizi Instagram Canlı oturumunu içerecek olan ilk ‘ İçerik Oluşturucu Haftası ‘ vitrin etkinliğine ev sahipliği yapıyor markalar Instagram varlıklarını en üst düzeye çıkarabilir.

Etkinliğin bir parçası olarak Instagram, canlı oturumlara eşlik eden içerik oluşturucu röportajları ve uzman ipuçları da içeren ‘Instagram Insider’ dijital dergisinin ikinci baskısını da yayınlıyor.

Nisan ayında piyasaya sürülen İlk Baskı gibi, 8 sayfalık dergi de takip edilecek en iyi içerik oluşturucuları, trend tahminlerini ve platform yıldızlarıyla röportajları içeriyor.

Ayrıca, İnstagram’ın insanların platformdaki varlıklarını daha sürdürülebilir ve yönetilebilir bir şekilde oluşturmaya nasıl yaklaştığını önerdiğine dair bir genel bakış içerir.

Ve dijital pazarlamacılar için muhtemelen en ilgi çekici unsur olan yeni sayıda, içeriğin platformda nasıl görüntülendiği ve dağıtıldığı konusunda doğrudan kaynaktan içgörüler sağlayan ‘Algoritma Efsanesini Bozma’ başlıklı bir bölüm de bulunuyor. 

Tamam, tam olarak strateji tanımlayan şeyler değil, ancak ilginç bilgiler ve derginin ilk baskısında verilen soru ve cevaplara ek olarak, her şeyin nasıl çalıştığına dair daha geniş bir resim çizmeye yardımcı oluyor.

Ve yarın bu oturumda daha fazla bilgi edinebilirsiniz :

6/8 – 8:45-9:30 PST – Algoritma Efsanesini Yakalama

IG & FBs politika ekibiyle yapılan bu canlı röportajda algonun gerçekte nasıl çalıştığını öğrenin. Rafineri 29 Unbothered’s Laurise McMillian’ın ev sahipliğinde.

Ayarlamaya ve herhangi bir önemli içgörünün ortaya çıkıp çıkmadığını görmeye değer olabilir.

İçerik Oluşturucu Haftası oturumlarının tümü  , canlı etkinliklerden sonra kayıtlı oturumlara da ev sahipliği yapacak olan uygulamadaki Instagram Oluşturucu hesabında canlı olarak yayınlanıyor. Instagram ayrıca, İçerik Oluşturucu hesabında önemli anların günlük özetlerini paylaşacak. 

Instagram Insider dergisinin Yaz sayısı bu hafta yayınlanacak.

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir