Sosyal Medya

Instagram, Dahil Etmeyi En Üst Düzeye Çıkarmak İçin Kullanıcı Profillerine Yeni ‘Zamirler’ Seçeneği Ekliyor

Instagram, kullanıcıların dört adede kadar zamir seçmesine olanak tanıyan kullanıcı profillerine yeni bir ‘Zamirler’ seçeneği ekledi, böylece insanlar etkileşimler içinde bunlara nasıl başvurulacağını bilir.

 Sadece ‘Profili Düzenle’> ‘Zamirler’i seçin ve seçtiğiniz tanımlayıcıları girebilirsiniz.

Instagram, seçtiğiniz terimleri girerken pencerede yer alacak bir dizi zamir seçeneği sunar. Kullanıcılar, seçtikleri zamirleri istedikleri zaman düzenleyebilir veya kaldırabilir, ayrıca zamir listenizin herkese mi yoksa yalnızca uygulamadaki takipçilerinize mi gösterileceğini seçebilirsiniz.

Dahil olmayı en üst düzeye çıkarmak ve tüm kullanıcıların kendilerini platformda seçtikleri gibi temsil edebilmelerini sağlamak için daha geniş çabalarına katkıda bulunan Instagram için iyi bir eklenti. 

Bu hareket aslında daha geniş sosyal medya alanında daha fazla ilgi görüyor, LinkedIn de son zamanlarda kullanıcı profillerine zamir listeleri eklerken Instagram’ın ana şirketi Facebook, 2014’ten beri kullanıcı görüntüleme araçlarında zamir seçeneklerine sahipti , ancak bunlar önemli ölçüde gelişti. zaman. 

Birçoğu için, bu ekleme, uygulamayı kullanma biçimlerinde herhangi bir fark yaratmayacak, ancak alakalı olduğu kişiler için çok önemli bir güncellemedir ve kimliklerini doğrulamada ve Insta’larına göre etkileşimlerini iyileştirmede büyük ölçüde yardımcı olacaktır. profil.

Güncelleme artık uygulamanın en son sürümünde mevcuttur. 

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir