Sosyal Medya

Facebook, Cannes LIONS 2021’in Bir Parçası Olarak Eğitim ve İçgörü Oturumlarını Duyurdu

Facebook, bu yılki Cannes LIONS pazarlama ve reklamcılık zirvesine bağlı bir dizi yeni girişimi duyurdu ; bu, COVID-19 nedeniyle sanal bir etkinlik olacak ve oturumlar önümüzdeki hafta canlı yayınlanacak.

Facebook’un ekibi, markaların platformun reklam araçlarından ve süreçlerinden en iyi şekilde nasıl yararlandığına dair fikir vererek bir dizi etkinlikte yer alacak.

Ve pazarlamacılar için bu, bazı değerli bilgiler sağlayabilir – işte Facebook personelinin katılacağı önemli oturumlar: 

  • Yaratıcılık Neden Önemlidir –  Facebook ve ortaklarının yaratıcı alanda nasıl yenilikler yaptığını duymak için , GroupM NA CEO’su Kirk McDonald ile sohbet eden İşletme Mühendisliği ve İş Ortağı Çözümleri Başkan Yardımcısı Alvin Bowles’a katılın .
  • The Big Leap – Global Ticari Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yaratıcı Başkan Yardımcısı Mark D’Arcy , insanları güçlendiren ve iş ve pazarlamanın geleceğini şekillendirecek olan – geçen yıl katalize edilen – üç temel değişime ilişkin bakış açısını paylaşıyor.
  • Yaratıcı Ekonomi Gelecek – Üyelik Fiji  Simo , Facebook uygulaması ve Başkanı Axios  işletmeler ve yaratıcıları yaratıcı sınırlarını zorlamaya araçlarla yeni kitlelere ulaşan yeni gelir akışları içine adımlar alıyor nasıl bir konuşma için Medya Reporter Sara Fischer, ve Facebook Inc.’in gelişmekte olan ve yerleşik içerik oluşturucuların ana hedefi olmak için attığı adımlar. Ardından, sektörün önde gelen yaratıcılarından biri olan aktris, yazar ve komedyen  Daphnique  Springs’i ilk ağızdan dinleyin .

Facebook’un etkinlikte herhangi bir yeni girişimi duyurup duyurmayacağı belli değil, ancak özellikle Fidji Simo ile yapılan son oturum, içerik oluşturucuların para kazanma araçları ve büyüme planları hakkında bazı yeni bilgileri ortaya çıkarabilir.

Etkinlikler , Facebook’un Cannes LIONS etkinlik sayfasında Facebook’ta belirli bir müsaitlik ile Cannes LIONS web sitesinde yayınlanacak . 

Buna ek olarak Facebook , zirve sırasında ‘dünyayı kökten değiştiren işletmeleri, markaları ve yaratıcıları kutlamayı’ amaçlayan bir dizi etkinlik olan ‘ The Good Track’e de sponsor oluyor .

Facebook İyi Parça

Facebook ayrıca iki kategoride ödül verecek: ‘ Cam: Değişimin Aslanı’  ve ‘ Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Aslanları’ .

“Cam, kültür değiştiren yaratıcılığı kutlayan adanmış bir Lion’dur ve cinsiyet eşitsizliği veya önyargıyı ele alan dünyayı değiştirmeyi amaçlayan fikirlerin övüldüğü bir yerdir. Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Lions, yaratıcılığı harekete geçiren ve olumlu yönde ilerlemeye çalışan yaratıcı problem çözmeyi, çözümleri veya girişimleri kutlar. dünyayı etkiler.”

Son olarak, Facebook  , girişimin bir parçası olarak Yükseliş Programından 500 üyeye ücretsiz Cannes LIONS Live sanal erişim geçişleri sağlayacak. Facebook’un geçen yıl Brezilya’da başlattığı ve Mart ayında daha da genişlettiği Yükseliş Programı,  ajans personelinin temel talebi karşılamak için becerilerini geliştirmesine ve yeniden becerisine yardımcı olmayı ve pandemi ışığında destek sağlamayı hedefliyor . 

Cannes LIONS etkinliği her zaman değerli içgörüler ve içeriden notlarla doludur ve sanal bilet başına yaklaşık 300 ABD dolarına mal olsa da, ortaya çıkan trendleri ve nasıl planlamaları gerektiğini daha iyi anlamak isteyenler için harcamaya değer olabilir. pazarlama ve reklamcılığın bir sonraki evrimi için. 

Belirtildiği gibi, Facebook ayrıca Cannes LIONS etkinlik sayfasında bazı içerikleri ücretsiz olarak paylaşacak . 

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir