Sosyal Medya

Facebook Artık Facebook Videolarını Oynatma Sırasında Seçilmiş Bir Zamanda Gömmenizi Sağlıyor

İşte küçük ama faydalı bir güncelleme.

Bu hafta Facebook, video gömme işlemine, gömmenizin oynatılmasını istediğiniz video oynatma içinde belirli bir zaman seçmenize olanak tanıyan yeni bir onay kutusu ekledi .

Burada görebileceğiniz gibi, gömme işleminde artık oynatmanız için bir başlangıç ​​zamanı girmenizi sağlayan yeni bir onay kutusu seçeneği var, böylece klibin oynatılmasını istediğiniz belirli bir bölümü seçerek insanları videoya yönlendirmeye yardımcı olabilirsiniz. yalnızca tam oynatmayı etkinleştirmek yerine en alakalı segment.

Aynı işlevsellik YouTube’da uzun süredir mevcutken, teorik olarak, biraz kodlama bilgisi olan herkes aynı şeyi Facebook video klipleriyle de yapabilirdi (“t=[seçilen kare başlangıcı]” işlenenini kullanarak). 

Ancak çoğu insan, kodlama parametreleri hakkında bir anlayışa sahip değildir veya her bir yerleştirmedeki özellikleri sıralama için zamanı yoktur, bu da bunu süreciniz için kullanışlı bir seçenek haline getirir, böylece blog okuyucularını Facebook içindeki temel öğelere veya örneklere daha kolay yönlendirebilirsiniz. Video klipleri.

Yeni seçenek, kullanıcı Valon Kerolli tarafından fark edildi ve Matt Navarra tarafından paylaşıldı . 

Author

Mustafa Özalp

Türkiye'nin Sosyal Medya Rezervini Karşılayan Adam

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir